W minioną niedzielę 18tego listopada nasza Zimowa Komnata została uroczyście otwarta - można ją było zwiedzić podczas uroczystej Gali Bożonarodzeniowej na WGRO S.A. w Poznaniu. Dokładną relację zarówno z pokazu jak i z naszej wystawy znajdziecie tutaj - na stronie Forumkwiatowe.pl - serdecznie zapraszam do lektury.

Jest nam z Kasią niezmiernie miło, iż nasz dość nietypowy koncept wystawy prac florystycznych spotkał się aż z tak dużym zainteresowaniem - dziękujemy wszystkim bardzo za pozytywną ocenę i ciepłe słowa!
Przygotowanie wszystkich prac - a było ich ponad 70, od miniaturowych świeczek w skorupkach orzechów włoskich, przez meble stworzone z materiałów naturalnych - stół, taboret, lampę - po ponad dwumetrową konstrukcję-okno - było dla nas oczywiście ogromnym i czasochłonnym wyzwaniem, i dlatego tym bardziej cieszą nas wszystkie pozytywne komentarze - jeszcze raz dziękujemy!
Chciałybyśmy tu gorąco podziękować również wszystkim, którzy byli dla nas ogromną pomocą przy organizacji wystawy. Dziękujemy więc oczywiście organizatorom - Wielkopolskiej Giełdzie Rolno Ogrodniczej S.A. - za możliwość wzięcia udziału w Gali i za profesjonalne wsparcie w przygotowaniach.

Ogromne podziękowania wędrują również do dwóch wyjątkowych florystek, które pomogły nam w tym ostatnim, najgorętszym dniu przed wystawą i podczas samego eventu - Magdalenie Wasyl-Chrzanowskiej z niesamowitego Studia Florystycznego w Chybach oraz Monice Klocek, która przyjechała z daleka by pomóc nam w naszych przygotowaniach - jeszcze raz ogromne podziękowania!

Ponieważ ani ja, ani Kasia nie mieszkamy obecnie w Poznaniu, cała wystawa nie odbyła by się bez pomocy mojej Rodziny - przede wszystkim mojego niezastąpionego Męża i  Rodziców, którzy pomogli nam w logistyce całości i wspierali podczas wielogodzinnych przygotowań.

Dziękujemy również wszystkim mediom, w których ukazała się informacja o naszej wystawie - przede wszystkim oczywiście Redakcji ForumKwiatowego.pl, jak również przedstawicielstwu Wydawnictwa Infopolis, Redakcji E-florystyki.pl, niesamowitej Zosi Wojciechowskiej z radiowego Programu Pomost (Radio Wnet), w którym miałam okazję gościć w minioną środę, a także dziennikarzom Teleexpressu, w którym pojawiła się krótka relacja z tego eventu.

Pełna fotorelacja z Komnaty - ponad 70 zdjęć - znajduje się w Albumie ForumKwiatowego.pl, a poniżej znajdziecie kilka zdjęć "na przedsmak" :-)

Jeszcze raz dziękujemy, i pozostaje nam już tylko pomachać Wam zza naszego okienka :-)