Ile bukietów przygotowała w tym roku drużyna florystów z Forum Kwiatowego na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Ponad 100 - całe morze kwiatów, w tym aż... 1600 tulipanów. Sami zobaczcie, jak wyglądało to kwiatowe szaleństwo stojąc na korytarzu przed studiem TVP2:
I cóż, może na pierwszy rzut oka zimny i ciemny korytarz budynku telewizji nie jest idealnym miejscem na sesję foto-florystyczną, ale jednak się na to targnęłam ;-) W końcu taka ilości florystycznej kreatywności nie mogła nie zostać uwieczniona - a widoczne w tle pudła na sprzęt telewizyjny są tylko dodatkowym świadectwem, iż są to rzeczywiście bukiety dla Gwiazd :-)

I tak powstała biblioteka kilkudziesięciu zdjęć, pokazująca całe mnóstwo florystycznych pomysłów na bukiety - małe i duże, jedno- i wielokolorowe, układane w ręku i w mikrofonie. I przede wszystkim wykorzystujące niesamowite kryzy pieczołowicie wykonane przez uczestniczących w akcji florystów z mnóstwa najróżniejszych materiałów. Znalazły się tu m.in. guziki, żagle, strony z gazet, misternie utkane parasolki z drutu, piramidalne konstrukcje, dzwony, kartony na prezenty - i wiele, wiele innych!

Poniżej kilka wybranych zdjęć, prezentujących te bukiety, które mi najbardziej wpadły w oko, a cały materiał możecie oczywiście obejrzeć w Albumie Forum Kwiatowego - zakładka WOŚP - Bukiety dla Gwiazd - strona 3, 4 i 5 :-) A więc jeśli szukacie nietypowych, oryginalnych, kreatywnych czy zwariowanych pomysłów na bukiety - znajdziecie je właśnie tutaj!
 

Leave a Reply.