Ci, którzy regularnie odwiedzają FotoFlorystykę, być może już zauważyli, że ostatnio pojawiły się tu dwie nowe podstrony - Media i Osiągnięcia. W końcu mój blog już pod koniec maja będzie świętował rocznicę swojej działalności - najwyższy czas więc by go trochę rozwinąć :-)

W dziale Media znajdziecie informacje o tym, gdzie jeszcze w czasopismach, Internecie czy innych mediach znajdziecie moje teksty i zdjęcia - trochę się tego nazbierało, zapraszam do lektury :-) Natomiast w sekcji Osiągnięcia znajdziecie to, czego mnie i FotoFlorystyce udało się do tej pory dokonać na polach florystyki i fotografii. To odpowiedź na głosy od wszystkich, by na stronie zamieścić więcej informacji o mnie - wiem, że wielu florystów na swoich stronach zamieszcza bardziej szczegółowe CV, ale ja raczej zdecyduję się na tą bardziej okrojoną wersję.

Obie sekcje będą rozwijane, a dzisiaj dodaję do nich najnowszy numer NDiO Flora, gdzie wraz z krótką relacją z wiosennych egzaminów w Szkole Małgorzaty Niskiej znalazło się zdjęcie wiązanki ślubnej mojego autorstwa :-)

 

Leave a Reply.