Picture
Rozpoczął się wrzesień, a wraz z nim sezon na imprezy florystyczne - wystawy prac egzaminacyjnych z różnych szkół florystycznych oraz pokazy florystyki funeralnej.

Wczoraj i dzisiaj w Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej w Warszawie odbywa się właśnie tego typu impreza - wystawa prac egzaminacyjnych dziewczyn, które w miniony piątek otrzymały tytuł Florysty. Egzamin poprzedzony był dwoma tygodniami intensywnych przygotowań, w których miałam okazję pomagać :-)

Wystawa jest w pełni godna swojej nazwy - Feeria Barw - gdyż cała pulsuje wręcz kolorami jesieni. Królują tu słoneczniki, wrzosy, dalie, miechunka, rudbekia... Zdecydowanie moje ukochane klimaty. Moim zdaniem jest to najciekawsza tego typu wystawa tego sezonu.

Dla tych, którzy niestety nie mieli okazji udać się na wystawę osobiście, poniżej pierwsza partia zdjęć - na razie tylko jednego rodzaju prac, a mianowicie wieńców, które najbardziej przypadły mi do gustu (szczególnie 3 pierwsze z poniższej galerii). W przyszłym tygodniu pojawi się na FotoFlorystyce także zdjęciowy przegląd pozostałych kategorii - wiązanek ślubnych, bukietów i prac dowolnych, a więc zapraszam ponownie ;-)

 

Leave a Reply.