... mój pokaz florystyczny pt. "W wiosennych obłoczkach" :-) Pomysł i propozycja padły już ponad miesiąc temu, ze strony zaprzyjaźnionego Forum Kwiatowego, a dzisiaj mogę wreszcie definitywnie powiedzieć, że dojdzie on do skutku!

To jeden z czterech większych projektów florystycznych nad którymi ostatnio pracuję - i też jeden z powodów dla których tak mało miałam ostatnio czasu na prowadzenie bloga...

Pokaz odbędzie się podczas zbliżających się wielkimi krokami targów Flowers & Hortech Poland, odbywających się pod koniec marca na Rynku Hurtowym Bronisze pod Warszawą. Miejsce: stoisko ForumKwiatowego.pl (Pawilon 1, stoisko D6), godzina: 9.30 rano. Towarzyszyć mi będzie moja koleżanka-florystka Basia Muś, która dołączy swoje kreatywne pomysły do moich :-)

Co dla Was szykuję? Mam nadzieję że sporo inspirujących niespodzianek, a konkretniej kilkanaście prac florystyki wiosennej i wielkanocnej, przede wszystkim z wykorzystaniem ciekawych technik tworzenia i zdobienia naczyń. Już za kilka dni na moim blogu pojawi się kilka zdjęć z "zapowiedzią" tego, czego możecie się spodziewać - zapraszam więc do ponownej wizyty ;-)
 

Leave a Reply.