Dzisiaj wrócimy - fotoflorystycznie - do wystawy prac dyplomowych Tuli...Tulipan która odbyła się pod koniec marca w Szkole Florystycznej Małgorzaty Niskiej. Pokazałam Wam już wcześniej zdjęcia moich prac, a dzisiaj wreszcie przyszedł czas by pokazać niesamowite prace moich utalentowanych koleżanek. Oto kilka moich ulubionych, a mój fotoreportaż z wszystkimi kilkudziesięcioma pracami z wystawy znajdziecie - po zalogowaniu - w Albumie ForumKwiatowego.pl.

Jedną z moich ulubionych prac była wiązanka ślubna wykonana przez Jolę Jurkiewicz, prawdziwe wcielenie romantyzmu, delikatności i subtelności - zresztą oceńcie sami:
Moim kolejnym faworytem była praca dowolna Kasi Wójcik - umiejętnie, z niezwykłym wyczuciem i naturalnością odtworzyć kawałek lasu to prawdziwa - i trudna - sztuka, a więc ponownie gratuluję (praca ta otrzymała zasłużone 1sze miejsce w kategorii Praca Dowolna):
Za serce ujęła mnie również oryginalna i romantyczna huśtawka Agnieszki Piotrowskiej:
Do moich faworytów zaliczyłabym również zarówno wieniec jak i pracę dowolną Małgosi Kodzis - która swoim talentem florystycznym i ciężką pracą w pełni zasłużyła na Isze miejsce - bajecznie pastelowy w kolorystyce i oryginalny w doborze materiału wieniec Joasi Beeck oraz pozostałe prace, które znajdziecie poniżej:
 

Leave a Reply.