Ostatnie dwa dni spędziłam niezwykle kreatywnie na kolejnych udanych warsztatach zorganizowanych przez WGRO w Poznaniu; tym razem były to "Aranżacje wystawy i wnętrza kwiaciarni" prowadzone przez Magdę Kaczmarek-Sidor.

W ciągu tych dwóch dni moja grupa stworzyła całość dekoracji kwiaciarni w stylu będącym odpowiedzią na letnie upały - orzeźwiającym, lekkim, zabawnym, zainspirowaną żółtymi słomkami do picia i fioletem. W żartach nazwałyśmy ten styl "Mohito" ;-) Oto dwie za słonecznych prac, które przygotowałam, a w przyszłym tygodniu postaram się umieścić jeszcze kilka ciekawych zdję
 
Ci, którzy regularnie odwiedzają FotoFlorystykę, być może już zauważyli, że ostatnio pojawiły się tu dwie nowe podstrony - Media i Osiągnięcia. W końcu mój blog już pod koniec maja będzie świętował rocznicę swojej działalności - najwyższy czas więc by go trochę rozwinąć :-)

W dziale Media znajdziecie informacje o tym, gdzie jeszcze w czasopismach, Internecie czy innych mediach znajdziecie moje teksty i zdjęcia - trochę się tego nazbierało, zapraszam do lektury :-) Natomiast w sekcji Osiągnięcia znajdziecie to, czego mnie i FotoFlorystyce udało się do tej pory dokonać na polach florystyki i fotografii. To odpowiedź na głosy od wszystkich, by na stronie zamieścić więcej informacji o mnie - wiem, że wielu florystów na swoich stronach zamieszcza bardziej szczegółowe CV, ale ja raczej zdecyduję się na tą bardziej okrojoną wersję.

Obie sekcje będą rozwijane, a dzisiaj dodaję do nich najnowszy numer NDiO Flora, gdzie wraz z krótką relacją z wiosennych egzaminów w Szkole Małgorzaty Niskiej znalazło się zdjęcie wiązanki ślubnej mojego autorstwa :-)

 
Przerwa majowa już za nami, wiosna też już przyszła, a ja ciągle pracuję nad moim nowym projektem florystyczno-edukacyjnym - ale to na razie początki, nie chcę zapeszyć - ale proszę trzymajcie za mnie kciuki! :-)

Oczywiście nie zapominam również o FotoFlorystyce i jej głównym temacie, czyli fotografii dla florystów. Od dzisiaj znajdziecie na ForumKwiatowym.pl kolejny mój artykuł, tym razem poświęcony kadrowaniu. Myślę, że to ciekawy i bardzo przydatny temat, więc jeszcze do niego powrócimy, a na razie zapraszam do lektury cz. I - znajdziecie go tutaj.