Picture
Jak pisałam w poprzednim poście, w zeszłym tygodniu odbyły się prowadzone przeze mnie warsztaty z fotografii dla florystów podczas zjazdu z okazji VI urodzin portalu e-florystyka

W międzyczasie kolejna relacja z moich warsztatów pojawiła się właśnie na stronie portalu - możecie ją zobaczyć tutaj - a dzisiaj pojawiła się tam również niezwykle ciekawa relacja z całości tego florystycznie-szalonego zjazdu - gorąco polecam, możecie ją przeczytać klikając tutaj.

Tymczasem nie byłabym sobą gdybym podczas tej imprezy nie obfotografowała również terenu ośrodka, na którym zjazd się odbywał - Rancza w Dolinie w Dąbrówce Kościelnej. Miejsce po prostu prześliczne, z wyjątkową atmosferą, którą tworzy wiele ciekawych szczegółów - które oczywiście przyciągnęły moje oko, a co za tym idzie i mój aparat. Niektóre z nich są rzeczywiście florystyczne, niektóre (jak np.  .... króliki....) niekoniecznie, ale wszystkie mogą być inspiracją :-) Wszystkich chętnych zapraszam więc do  galerii zdjęć z Rancza w Dolinie!


Picture
 

Leave a Reply.